Jak zlepšit erekci | ultrex.cz

Komu se to zatím nestalo, tomu se to jednou stane. Toto známe pravidlo snad platí u problému s erekcí víc než u čehokoliv jiného. Pocit zklamání zažil snad každý z mužů. Naštěstí existuje spousta možností, jak potíže s erekcí řešit.

V jakém stavu mám erekci?

V první řadě je třeba zjistit, jak jsme na tom. K tomu může posloužit jednoduchý návod, podle kterého zjistíme, zda poruchy s erekcí mám či nemám, popřípadě o jaký stupeň poruchy erekce se jedná.

Dále zjistíme, zda je váš problém fyzického či psychického rázu, zda bude třeba shánět lék na erekci u lékaře, či bude stačit přírodní doplněk stravy na erekci.

Změna životního stylu

V první řadě byste se měli zaměřit na svůj životní styl. Jeho vhodnou úpravou lze totiž problémy s erekcí dokonce úplně odstranit. Kouření, nadměrné pití alkoholu, užívání návykových látek, nadváha, stres, nedostatek pohybu a nepravidelný spánek jsou totiž zabijáci nejen vašeho sexuálního apetitu, ale i celkového zdraví.

Lék na erekci

Leky na erekci jsou krajním řešením, kdy ostatní metody selhali. Jedná se o speciální léky, které lze koupit v lékarně na předpis a jsou vám doporučeny odborným lékařem na urologii. Mnoho mužů se však za svůj problém stydí a k návštěvu urologa odkládají na neurčito.

Přírodní doplňky stravy na erekci

Pro toho, kdo se “bojí” se svým problémem s erekcí svěřit lékaři je na trhu nepřeberné množství doplňků stravy. Každému funguje něco jiného, každý muž má jinou skladbu těla a jinou reakci organismu na přírodní látky v doplňcích obsažené. O těchto látkách si můžete přečíst zde. Přírodní látky v doplňcích Ultrex jsou plně certifikované, vybírané pouze od prověřených dodavatelů. Svým zákazníkům tak můžeme zaručit 100% jistotu a zdravotní nezávadnost. To se bohužel nedá říci o všech doplňcích stravy pro muže, kdy velké množství z nich pochází z rizikových asijských trhů. Takový přípravek na erekci nejenže problémy s erekcí nevyřeší, může navíc přivodit zdravotní komplikace či trvalé poškození zdraví.

Kegelovy cviky pro lepší erekci

Tyto cviky vymyslel Dr. Arnold Kegel. Původně byly kegelovy cviky určeny pouze ženám, kterým napomáhali  zužovat vagínu po porodu. Později se přišlo na to, že mají blahodárné účinky i pro muže. Pomáhají totiž k lepší sexuální výkonnosti a mají pozitivní vliv funkčnost penisu.

Více o přínosu kegelových cviků včetně videí najdete zde.