Potence | ultrex.cz

Slovo potence pochází z latiny a znamená mohutnost, síla, způsobilost, schopnost pohlavního styku nebo schopnost oplodnění.

Projevem potence je erekce, tedy ztopoření mužského pohlavního údu – penisu. Toto je první předpoklad k úspěšnému pohlavnímu styku. Potence nerovná se plodnost, schopnost rozmnožování se. Plodnost souvisí spíše s kvalitou spermií, přestože je pro přirozené rozmnožování erekce nutností. V dnešní době však není problém umělé oplodnění například v případě nedostatečné erekce.

Impotence, tedy neschopnost dosažení erekce, je dnes běžným problémem řady mužů. Některé zdroje uvádějí, že problémy s erekcí trápí celosvětově až 152 milionů mužů . V České republice má poruchy erekce každý druhý muž starší 40 let.

Zlepšení erekce lze řešit několika způsoby. Záleží na tom, jakou formou erektilní dysfunkce trpíte. Některé problémy s erekcí způsobuje nezdravý životní styl. Kouření, nadváha, vysoký krevní tlak, únava, vysoký cholesterol, nadměrné užívání alkoholu, to vše jsou zabijáci libida a zároveň možná příčina vašcih problémů s erekcí. Jinou příčinou mohou být psychické problémy a strach ze selhání. Toto postihuje nejčastěji nezkušené mladíky či naopak muže, kteří mají novou či velmi atraktivní partnerku a kvůli nervozitě může nastat porucha erekce.

Muži odjakživa usilují o zlepšení erekce. Některé národy preferovali ženšen, jiné pak celer, čokoládu, jahody, skořici a jiné. Možným řešením jak zlepšit erekci jsou přírodní doplňky stravy Ultrex One. Špičkové složení zaručuje prokrvení penisu, zvýšení chuti na sex a zvýšení libida, udržování dobrého stavu prostaty, zlepšení plodnosti a další blahodárné účinky na mužské zdraví.

Mužská sebedůvěra a schopnost uspokojit svou partnerku patří mezi zásadní faktory spokojeného života obou partnerů.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Co je to potence a jak řešit impotenci? Proč potence nerovná se plodnost? Jak zjistit, zda mám či nemám problémy s erekcí?
Author Rating
51star1star1star1star1star